Pro Plan

[starratingmulti id=2 tpl=12]

Pro Plan prekės ženklo kačių maistas yra gaminamas Nestle Purina PetCare firmos. Purina pirmą kartą buvo įkurta 1894 metais.. Tuo metu bendrovė buvo vadinama “Purina Mills”.

Šiuo metu yra gaminama vienuolika skirtingų sauso kačių maisto rūšių, taip pat dvidešimt įvairių konservuotų produktų. Sėkmės formulė yra tik aukštos kokybės ingridientai. Pro plan kačių maistas suteikia būtinas maistines medžiagas bei natūralią apsaugą. Pasak ekspertų, veterinarijos gydytojų ir mitybos specialistų, natūralios maisto sudedamosios dalys, vitaminų bei mineralų derinys, palaiko imuninę sistemą, virškinimo, odos ir kailio sistemą. Pro plan kačių maistas sudarytas iš aukštos kokybės baltymų, omega 3 ir 6 riebalų rūgščių, vitamino E ir esminių mineralų padedančių geriau veikti apsauginei augintinio sistemai.


Vartotojų vertinimas

Dauguma klientų apie šį produktą atsiliepia palankiai, tačiau tokie ingredientai kaip kukurūzų glitimas (kurio yra pakankamai daug) nėra idealiai tinkamas daugumai kačių. Kai kuriem augintiniams gali kilti problemų su virškinimu.


Jeigu esate pirkę ar maitinę savo augintinį šia produkcija, prašau skirkite šiek tiek laiko ir pareikškite savo nuomonę.  Tai padės kitiems kačių mylėtojams lengviau pasirinkti tinkamą ir kokybišką maistą.

Leave a Reply