Natural Balance

[starratingmulti id=2 tpl=12]

Natural Balance kompanija, šiuo metu siūlo trijų skirtingų rūšių kačių maistą, skirtingiems mitybos poreikiams (“Allergy formulas” ir dvi “Alpha Cat” be grūdų gaminamas rūšis). “Allergy formulas” turi didelę koncentraciją žirnių, “Alpha Cat” pirmieji du pagrindiniai ingredientai yra mėsos produktai. į dviejų sudedamųjų dalių. Kačių maistas kuriame nėra grūdų, angliavandenius pasisavina iš ryžių ir bulvių.

Kukurūzų, kviečių ar sojos ingredientų Natural Balance kačių maisto produkcijoje būti neturėtų. Kai kurios rūšies maiste (konkrečiai “Allergy formulas”), randamas mažas mėsos kiekis, gali sukelti virškinimo sutrikimus katėms, kurios jautriai reaguoja į angliavandenius. Jeigu jūsų katė turi tam tikrą alergiją, visada turėtumėte perskaityti ant pakuotės esančią informaciją.


Vartotojų vertinimas

Nors daugelis klientų yra patenkinti Natural Balance kačių maisto produkcija, kai kurie nusiskundimai apie sudėtyje esančius ryžių baltymus verčia atidžiau žiūrėti į pakuotės sudėtį. Tačiau yra namažai vartotojų kurie vertina šią produkciją dėl prieinamos kainos lyginant su kitu panašią sudėtį turinčiu maistu.


Jeigu esate pirkę ar maitinę savo augintinį šia produkcija, prašau skirkite šiek tiek laiko ir pareikškite savo nuomonę.  Tai padės kitiems kačių mylėtojams lengviau pasirinkti tinkamą ir kokybišką maistą.

3 thoughts on “Natural Balance

  1. Jurgita

    Tikrai labai kokybiskas maistas. Mano isrankioji katyte nesispyriodama suvartotojo 6,8 kg 😉 o cia tikrai didelis stebuklas, zinant, kad paprastai jai maistas po kokiu 2-3 savaiciu pabosta 😉

    Reply

Leave a Reply