Iams

[starratingmulti id=2 tpl=12]

Iams kačių maistas, nestokoja aukštos kokybės įvairių gyvūlinės kilmės baltymų ir riebalų. Maistas yra kokybiškas, gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, tinkamų ir žmogaus mitybai. Tad akivaizdu, jog Iams gausus reikalingiausių ingridientų, kurie suteikia optimalią maistinę vertę sveikam katės gyvenimui.

Pašaras pasižymi profesionaliais mitybos parametrais bei subalansuotu ir rūpestingai parinktu maistinių medžiagų kiekiu, kurių sudėtis nepriekaištinga, tad drąsiai galime teigti, jog Iams, yra pilnavertis maistas, garantuojantis aukštą kokybę.

Iams maistas katėms apsaugo ir įtakoja kačių organizmą nuo neigiamo poveikio aplinkai, stiprina imunitetą, gerina sveikatą bei mažina ligų riziką. Taip pat jis yra lengvai virškinamas. Iams asortimentas pakankamai platus ir atitinkantis kiekvienos katės poreikius. Iams mitybos privalumai yra akivaizdūs, kurie užtikrina visavertę ir subalansuotą Jūsų katės mitybą.


Vartotojų vertinimas

Iams prekės ženklo produkciją vartotojai vertina įvairiai. Vieni kačių savininkai teigia, kad šeriant augintinius jokių problemų nekyla tuo tarpu kiti mano, jog šis kačių maistas sukelia kai kurias sveikatos priežiūros problemas (svorio padidėjimas, alerginė reakcija, prastas virškinimas, ir bendra letargija). Kai kurie veterinarai nerekomenduoja šerti savo katės Iams prekės ženklo maistu, nes jis gali įtakoti jūsų katės ženklų kūno svorio padidėjimą. Pirmų penkių ingredientų sąraše esantys kukurūzai ir kukurūzų produktai, nėra idealiai tinkantys kačių mitybai.

Tačiau dauguma vartotojų bendrai sutinka jog jų katėms patinka Iams prekės ženklo kvapas, skonis ir tekstūra.


Jeigu esate pirkę ar maitinę savo augintinį šia produkcija, prašau skirkite šiek tiek laiko ir pareikškite savo nuomonę.  Tai padės kitiems kačių mylėtojams lengviau pasirinkti tinkamą ir kokybišką maistą.

Leave a Reply