Araton

[starratingmulti id=2 tpl=12]

Araton – aukštos kokybės kačių maistas. Šeriami visaverčiu, profesionaliai subalansuotu ėdalu gyvūnai yra sveiki ir žvalūs. Araton kačių maistas yra ne tik gerai ėdami, tačiau ir lengvai virškinami. Gyvūnams patinka jų skonis.

Aukštos kokybės vištienos, kalakutienos, jautienos, ėrienos, lašišos baltymai, augalinių ir gyvūlinių riebalų deriniai, javų grūdai, ryžiai ėdalui suteikia skonį, kurį gyvūnai mėgsta. Araton kačių maistas gaminamas pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 standartų reikalavimus. Gamybos procesas kontroliuojamas HACCP (RVSVT) technologija.

Visavertis pašaras Araton– gaminamas iš aukštos kokybės žaliavų, tinkamų net ir žmogaus mitybai, todėl sudėtyje yra visų būtinų maistinių medžiagų bei vitaminų, palaikančių gerą katės sveikatos būklę. Sudėtyje esantys javų grūdai, mėsa, gyvulinės kilmės produktai, daržovės, riebalai ir aliejai, cukrinių runkelių minkštimas, mineralai, vitaminai. Subalansuotas riebalų rūgščių, biotino, cinko ir vitamino B6 derinys padeda išlaikyti sveiką odą ir blizgantį kailį. Subalansuotos ir tinkamai parinktos aukštos kokybės maistingosios medžiagos užtikrina puikų ėdamumą ir gerą virškinimą. Optimalus natūralių antioksidantų ir vitamino E kiekis palankiai veikia imuninę sistemą, palaiko gyvūno atsparumą ligoms. Subalansuotas kalcio ir fosforo santykis užtikrina tinkamą kaulų ir dantų vystymąsi. Subalansuotas riebalų ir angliavandenių kiekis suteikia katėms energijos ir ištvermės, palaiko gerą būklę.


Jeigu esate pirkę ar maitinę savo augintinį Araton produkcija, prašau skirkite šiek tiek laiko ir pareikškite savo nuomonę.  Tai padės kitiems kačių mylėtojams lengviau pasirinkti tinkamą ir kokybišką maistą.

3 thoughts on “Araton

 1. Eglė

  Perku šį maistą savo katytei, ir manau, kad gera ta sudėtis ir kaina labai normali. Pirkčiau Hills bet mokėt tik dėl reklamos tikrai neverta.

  Reply
 2. jolanta

  jau daugiau nei metai kai perkam araton ir bent kolkas nusiskundimu neturim. valgo tikrai zymiai maziau nei kokio wiskas, bet labai noriai ir kartais dar paraso

  Reply
 3. A

  Atsiprašau, bet Araton maistą augintiniai valgo ypač nenoriai. Viena iš kačių, jautresnė maistui, labai dažnai atpila, reikia valyti kilimus. Nei viena katė bliūdelio iki galo nesuvalgo, o šeriu ne dažnai, neperšeriu. Parduotuvinių sausų ėdalu apskritai neperku, o su kitais maistais tokių problemų nėra. Mano vertinimas labai blogas.

  Reply

Leave a Reply