Acana

Kačiu maistas Acana yra gaminamas firmos Champion Petfoods (Kanada).  Šeimai priklausantis ir jos valdomas pašarų gamintojas, turintis 25 metų patirtį ir kokybės tradicijas. Tai yra šeimos verslas, kuris tiesiogiai valdomas savininkų ir gamintojų.

Acana prekės ženklo produkcija yra parduodama 45 šalyse visame pasaulyje. Acana palaiko aukštą veiklos lygį ir labai didžiuojasi savo reputacija, gaminant naminių gyvūnėlių ėdalą, kuris gerai žinomas visame pasaulyje. Acana šunų maistas atitinka visus žinomus tarptautinius gyvūnėlių pašarų standartus ir normas.

Visas Acana kačių maistas yra gaminamas be grūdų,  sudėtyje yra gausu įvairų gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų. Gamyboje nenaudojami pigūs ingridientai. Sudedamieji ingridientai pristatomi į gamyklą švieži, netaikant įšaldymo.
Acana kačių maistas
gaminamas: 0, 900 kg, 2,5 kg, 7,5 kg ir 13,6 kg pakuotėse. Atsižvelgiant į skirtingus kačių mitybos poreikius gaminamas trijų rūšių maistas. Visa produkcija gaminama pagal formulę 65:35:0, kuri atitinkamai žymi mėsos ingredientus, vaisius ir daržoves,  grūdus. Vietoje grūdų Acana renkasi vaisius, daržoves ir augalus – įskaitant ekologines jūros daržoves, aviečių lapus, medetkų žiedus, kurie maitina ir tonizuoja virškinamąjį traktą ir žolelių tonikas, kuris sustiprins šuns kūną ir dvasią.

Acana sauso kačių maisto receptai:

  • Acana Prairie Feast Cat Food –  pašaro sudėtyje gausu įvairių aukštos kokybės gyvulinės kilmės ingredientų iš laisvai laikomų vištų mėsos ir šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, grūdais maitintų ančių, iš šiaurinių sykų ir sterkų mėsos iš gilių šiaurinių ežerų – vietinių ingredientų kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais. Pašare gausu baltymų visiškai nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad Jūsų katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti.
  • Acana Pacifica Cat Food –  tai aukštos kokybės pašaras katėms pagamintas visai be grūdų, naudojant šviežią lašišų, plekšnių ir silkių mėsą, žuvys sužvejojamos prie Vankuverio salos ir pristatomos į gamyklą šviežios ir niekada šaldytos ar su konservantais. Acana Pacifica sudėtyje 65% žuvies, todėl šio pašaro sudėtyje gausu labai skanių lengvai virškinamų žuvies baltymų, kad Jūsų katės maitinimas būtų optimalus. Granulių sudėtyje daug omega 3 riebiųjų rūgščių (EPA, DHA) kurių šaltinis šviežios regione sugautos žuvys, imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės, tai išorinis Jūsų katės sveikatos požymis.
  • Acana Grasslands Cat Food – sudėtyje daug įvairių gyvulinės kilmės ingredientų (65%) iš fermose užaugintų ėriukų mėsos iš Naujosios Zelandijos, iš grūdais maitintų ančių iš Ontario provincijos ir šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, iš šiaurinių sykų ir sterkų mėsos iš gilių šiaurinių ežerų – vietinių ingredientų kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais. Pašaras su dideliu kiekiu baltymų, kuriame mažai angliavandenių, siekiant suderinti katės mitybą paisant prigimties, sudėtyje įvairios vietinės daržovės ir vaisiai, spanguolės iš Britų Kolumbijos padeda sumažinti šlapimo pH.

[starratingmulti id=2 tpl=12]


Vartotojų vertinimas

Acana kačių maistas yra parduodamas šiek tiek žemesne kaina negu kiti aukštos klasės (ultra-premium) gaminiai. Acana gaminiuose nėra grūdų, todėl jie yra gana populiarūs tarp vartotojų bei jų augintinių. Dauguma šeimininkų pritaria, jog šis pašaras tinkamas jautriai kačių virškinimo sistemai. Visose gaminiuose aiškiai nurodoma sudėtis, tai gali praversti kai susiduriama su hypo-alerginėmis katėmis.


Jeigu esate pirkę ar maitinę savo augintinį Acana produkcija, prašau skirkite šiek tiek laiko ir pareikškite savo nuomonę.  Tai padės kitiems kačių mylėtojams lengviau pasirinkti tinkamą ir kokybišką maistą.

3 thoughts on “Acana

  1. Ernesta

    Mūsų persų katytė turi bėdų su hormonais, todėl dažnai pasireiškia įvairios alergijos, bėrimai (panašūs į herpės virusą), vienintelis gydymas – brangokas ir hormoninis (prenizalonas), tačiau kai pabandėme ACANA pašarą, mūsų bėdos beveik baigėsi, jau pusė metų neturim jokių problemų. Anksčiau pas vet.gyd.lankydavomes kas 1,5mėn. Mums šis pašaras labai tiko, esam labai patenkinti. Katė noriai ėda, atsigavo pati, priaugo svorio, kailis pasidarė labai gražus ir beveik nesivelia. Mums pašaras puikiai tiko!

    Reply

Leave a Reply